6 نسخه طب سنتی برای درمان سردردهای عصبی

6 نسخه طب سنتی برای درمان سردردهای عصبی

امروز در این مطلب برای شما شش نسخه طب سنتی برای درمان سردردهای عصبی که می تواند بسیار در کارهای روزانه و زندگی روزمره برای ما مشکل ایجاد کند را معرفی می کنیم که امیدواریم با استفاده از آن این ناراحتی های آزار دهنده درمان شود.

6 نسخه طب سنتی برای درمان سردردهای عصبی
  • نسخه اول: هوفاریقون 30 گرم، اسطوخدوس 30 گرم هر دو را با هم نیم کوب کنید 2 قاشق غذاخوری از دارو را با دو لیوان آب سه دقیقه بجوشانید نیم ساعت دم بکشد و سپس صبح و ظهر و شب 2 استکان 20 دقیقه قبل غذا میل کنید.
  • نسخه دوم: سنبل الطیب 30 گرم، علف چای 30 گرم، بادرنجبویه 20 گرم، رازک 20 گرم همه را با هم نیم کوب کنید 2 قاشق غذاخوری از دارو را با دو لیوان آب سه دقیقه بجوشانید و سپس اجازه دهید نیم ساعت دم بکشد صبح، ظهر و شب 2 استکان 20 دقیقه قبل از غذا میل کنید.
  • نسخه سوم: برگ اکالیپتوس 50 گرم، برگ تیول 50 گرم، تخم گشنیز 100 گرم، بابونه شیرازی 100 گرم، گل ختمی 100 گرم همه را با هم مخلوط کنید و به 5 قسمت تقسیم کنید روزی یک قسمت از دارو را با یک لیتر آب چهار دقیقه بجوشانید سپس صبح، ظهر و شب بخور دهید به این شکل که یک پارچه روی سر بیندازید مرتب فوت کنید از راه بینی نفس بکشید دارو را دور نریزید دو بار دیگر می شود از آن دارو استفاده کرد.
  • نسخه چهارم: برگ اکالیپتوس 150 گرم به پنج قسمت تقسیم کنید روزی یک قسمت از دارو را با 1 لیوان لیتر آب چهار دقیقه بجوشانید صبح و ظهر و شب بخور دهید به این شکل که یک پارچه روی سر خود بیندازید مرتب فوت کنید از راه بینی نفس بکشید دارو را دور نریزید دوباره دیگر می شود از آن استفاده کرد
  • نسخه پنجم: رازیانه 20 گرم، میوه نسترن 30 گرم، اسطوخدوس هندی 30 گرم، بهارنارنج 20 گرم، بادرنجبویه 30 گرم نیم کوب کنید دو قاشق غذاخوری با دو لیوان آب یک دقیقه بجوشانید نیم ساعت اجازه بدهید دم بکشد سپس صبح، ظهر و شب دو استکام بیست دقیقه قبل از غذا میل کنید.
  • نسخه شش: رازیانه 20 گرم، میوه نسترن 30 گرم، اسطوخدوس 30 گرم، بهار نارنج 20 گرم، بادرنجبویه 30 گرم نیم کوب کنید سپس دو قاشق غذاخوری با دولیوان آب یک دقیقه بجوشانید و اجازه دهید نیم ساعت دم بکشد صبح و ظهر و شب 2 استکان قبل از غذا میل بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *