5 نسخه طب سنتی برای بلند شدن مو

5 نسخه طب سنتی برای بلند شدن مو

یکی از دقدقه های امروزه برای خیلی از خانم ها داشتن موی بلند می باشد، مو در نظر بسیاری از زنان و مردان، یک نوع دارایی مهم ظاهری محسوب می شود. بنابراین، برای داشتن موهای بلند باید برنامه ای برای مراقبت از موهایتان داشته باشید و در حفظ سلامت مو، بویژه مو های بلند، از ابزار مناسب استفاده کنید . اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه مندید موهای زیبا و سالمی داشته باشید، نسخه های طب سنتی برای بلند شدن مو در این مقاله را با دقت مطالعه نمایید

 

5 نسخه طب سنتی برای بلند شدن مو
5 نسخه طب سنتی برای بلند شدن مو

نسخه های طب سنتی برای بلند شدن مو

  • نسخه اول: ریشه بابا آدم 100 گرم نیمکوب کنید به همراه یک لیتر آب 5 دقیقه بجوشانید سپس صاف کرده و در یخچال نگهداری کنید روزی دو بار صبح و ظهر 1 استکان از دارو را کمی گرم کنید با پنبه کف سر را آغشته کنید و سپس یک ساعت قبل از خواب دوش بگیرید.
  • نسخه دوم: گیاه دم اسبی 70 گرم نیم کوب کنید دو قاشق غذاخوری از دارو را با 3 لیوان آب 3 دقیقه بجوشانید و سپس اجازه دهید نیم ساعت دم بکشد صبح و ظهر و شب 20 دقیقه قبل از غذا 2 استکان میل کنید.
  • نسخه سوم: مغز بادام، مغز پسته، مغز فندق، مغز گردو، مغز بادام زمینی، بادام هندی از هر کدام 30 گرم با 50 گرم نبات آسیاب کنید سپس صبح و ظهر و شب نصف قاشق غذاخوری میل کنید
  • نسخه چهارم: آرد نخود معمولی 50 گرم با 150 گرم روغن کنجد نیم ساعت آرام آرام بجوشانید سپس صاف کنید با پنبه کف سر را چرب کنید این کار را صبح انجام دهید و موقع خواب دوش بگیرید یا اینکه سر شب انجام دهید و سپس صبح دوش بگیرید.
  • نسخه پنجم: تخم شنبلیله 100 گرم با دو و نیم لیتر آب 5 دقیقه بجوشانید اجازه دهید نیم ساعت دم بکشد هنگام جوشاندن دقت کنید که مرتب دارو را بهم بزنید و اجازه دهید یک ساعت بماند تا ولرم شود و در آخر صاف کرده و در یخچال نگهدارید، روزی دو بار هر بار یک استکان از دارو را کمی گرم کنید با پنبه کف سر را آغشته کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *