3 نسخه طب سنتی جهت نرم کردن سینه و بهبود گلو درد

3 نسخه طب سنتی جهت نرم کردن سینه و بهبود گلو درد

اگر دچار سرماخوردگی و آنفولانزا شده اید یینا در پی این بیماری شما دچار گلودرد شدید و ناراحتی در ناحیه سینه خود می شوید راه کار های گیاهی و سنتی بسیار زیادی برای درمان این مشکل وجود دارد. امروز در وبلاگ عطارین تصمیم گرفته ایم که سه نسخه طب سنتی جهت نرم کردن سینه و بهبود گلو درد را به شما معرفی کنیم که بسیار در درمان این ناراحتی موثر و مفید می باشد با ما در این قسمت همراه باشید و از این نسخه های گیاهی و سنتی بهره ببرید.

 

نسخه طب سنتی جهت درمان گلودرد و بهبود اخلاط سینه

3 نسخه طب سنتی جهت نرم کردن سینه و بهبود گلو درد

  • نسخه اول و اصلی: عناب 50 گرم، سه پستان 30 گرم، بادرنجبویه 15 گرم، پرسیاوشان 20 گرم، مرزنجوش 10 گرم، صمغ عربی 5 گرم همه را با هم نیمکوب کنید دو قاشق غذاخوری از دارو را با 3 لیوان آب یک دقیقه بجوشانید و سپس اجازه دهید نیم ساعت دم بکشد صبح، ظهر و شب  2 استکان ده دقیقه قبل از غذا یا هر 2 ساعت یک بار یک استکان میل کنید.

 

در صورتی که به تمامی موارد نسخه بالا دسترسی ندارید از دو نسخه زیر استفاده نمایید

  • نسخه دوم: عناب 100 گرم نیم کوب کنید و سپس دو قاشق غذاخوری با یک لیوان آب جوش نیم ساعت دم کنید و سپس میل نمایید این کار را روزی سه بار تکرار نمایید.
  • نسخه سوم: سپستان 50 گرم نیم کوب کنید یک قاشق غذاخوری را با دو لیوان آب دو دقیقه بجوشانید و سپس اجازه دهید نیم ساعت دم بکشد صبح و ظهر و شب دو استکان بیست دقیقه قبل از غذا میل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *