گیاه شاه تره را تا چه اندازه می شناسید

گیاه شاه تره را تا چه اندازه می شناسید

با دورد خدمت دنبال کننده گان سایت عطارین، امروز در رادیو عطارین به معرفی گیاه شاه تره می پردازیم، شاه تره را قرن ها به عنوان یک علف هرز می شناختند. اما از زمان امپراتوری روم و کمی قبل تر با شناخت برخی از خواص مهم آن را به عنوان یک گیاه دارویی سنتی مورد استفاده قرار می دهند. رومیان اعتقاد داشتند شاه تره یک قدرت جادویی عجیب دارد به همین جهت آن را در آتش می انداختند تا از دود آن به عنوان دافع هرگونه سحر و جادو استفاده نمایند. به گفته یک داستان افسانه ای این گیاه بدون بذر و از یک دود ناگهانی در زمین پدیدار شده است. در ادامه با شنیدن و دنبال کرده این قسمت رادیو عطارین شاه تره را بیشتر بشناسید.

 

 

 

رادیو عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید و اجرا شده است، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

 

همچنین شما می توانید همواره گیاه شاه تره و یا عرق گیاهی شاه تره را از فروشگاه اینترنتی عطارین به صورت آنلاین خرید نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *