کرونا کی تمام می شود؟

کرونا کی تمام می شود؟

کرونا کی تمام می شود؟ حتما سوال شما هم هست. شما هم حتما از ماندن در قرنطینه ی خانگی به ستوه آمدید و دوست دارید یک بار دیگر عزیزانتان را با خیال راحت در آغوش بکشید. اما چاره چیست؟ باید یکی از سه سناریویی که در ویدیو شرح داده شده، اتفاق بیوفتد. در این ویدیو سعی بر آن بوده که منطق و مفهوم پایان بیماری کرونا، این پاندمیک جهانی، به زبان ساده به شما توضیح داده شود تا درک بهتری نسبت به اوضاع پیدا کنیم.
کروناویروس‌ها (نام علمی: Coronaviruses)، خانواده بزرگی از ویروس‌ها هستند که از ویروس سرماخوردگی معمولی تا عامل بیماری های شدیدتری همچون سارس و مرس را شامل می‌شود. کرونو ویروس‌ها در سال ۱۹۶۵ کشف شدند و مطالعه بر روی آن‌ها تا به‌طور مداوم تا اواسط دهه ۱۹۸۰ ادامه داشت. تاکنون هفت نمونه از ویروس کرونا کشف شده است. آخرین نوع آنها، در دسامبر ۲۰۱۹ در شهر ووهان چین با همه‌گیری در انسان شیوع پیدا کرد. این ویدیو تحت عنوان کرونا کی تمام می شود؟ تقدیم شما هم وطن عزیز می شود.

 

 

 

رادیو عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید و اجرا شده است، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

نظر بیل گیتس در مورد واکسن کرونا و بازگشت به اقتصاد و زندگی عادی به شما توصیه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *