کالری خوب چه کالری است؟

کالری خوب چه کالری است؟

شاید شما هم به دنبال مصرف مواد غذایی با کالری خوب باشید تا بتوانید سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید بنابراین به دنبال پاسخ این پرسش هستید: کالری خوب چه کالری است؟

“کری گلاسمن” رژیم درمانگر و تغذیه شناس در این ویدیو راجع به این موضوع پرداخته است که چرا مصرف 200 کیلوکالری شیرینی با مصرف 200 کیلوکالری موز و کره ی بادام زمینی فرق دارد و کدام انتخاب بهتری برای سبک زندگی سالم و یک رژیم صحیح و اصولی است. در این ویدیو راجع به ضرورت پایداری میزان انسولین در خون و عبارتی به نام ” گلایسمیک ایندکس” صحبت شده است که دو اصل ضروری در رژیم هاست بنابراین شما را به تماشای ” کالری خوب چه کالری است؟ ” دعوت می کنیم.

تلویزیون عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید و اجرا شده است، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه ویدیو های تلویزیون عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

چه چیزی موجب بوی بد دهان می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *