چگونه در خانه نوشیدنی ورزشی درست کنیم؟

چگونه در خانه نوشیدنی ورزشی درست کنیم؟

چگونه در خانه نوشیدنی ورزشی درست کنیم؟ خیلی ساده است. تنها به عسل (یک ماده ی قندی)، نمک (مواد معدنی)، آب میوه (قند ساده طبیعی)، آبلیمو (یک ماده ی الکترولیت دار) و مقداری فلفل نیاز دارید. بله، تنها با این چند موردی که در هر خانه ای یافت می شود، در کمتر از ده دقیقه می توانید یک نوشیدنی ورزشی سالم در خانه تهیه کنید. طرز تهیه ی آن را می توانید در ویدیویی که تیم عطارین برای شما آماده کرده است، ببینید. شما می توانید این نوشیدنی را با خود به باشگاه یا پیاده روی ببرید.

نوشیدنی های ورزشی بیشتر مناسب ورزش هایی است که بیشتر از یک ساعت زمان میبرند. زیرا بعد از یک ساعت بدن، ذخائر گلیکوژنی را تمام کرده و در مسیر خستگی قرار می گیرد. در این هنگام مربیان ورزشی توصیه می کنند که ورزشکاران غذای زود هضمی مثل پروتئین بار ها و نوشیدنی های ورزشی را استفاده کنند. از آن جا که قیمت پروتئین بارها و نوشیدنی های ورزشی به دلیل وارداتی بودن اکثر آن ها در کشور ما زیاد است شاید مثل ما به این فکر افتاده باشید که چگونه در خانه نوشیدنی ورزشی درست کنیم؟

شما دوست عزیز، اگر این ویدیو برای شما جالب بود حتما با دوستانتان به اشتراک بذارید و اگر تمایل داشتید که طرز تهیه ی پروتئین بار درخانه هم یاد بگیرید، حتما در قسمت نظرات برای ما بنویسید تا ما در هفته ی آینده پستی را برای آموزش آن اختصاص بدیم.

شاید مطالعه ی چطور به راحتی از صدمات ورزشی جلوگیری کنیم برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *