چگونه در خانه خمیر ریش تهیه کنیم ؟

چگونه در خانه خمیر ریش تهیه کنیم ؟

چگونه در خانه خمیر ریش تهیه کنیم ؟ خیلی سادست. با تماشای این ویدیو!

در این ویدیو یاد می گیریم که چطور می توانیم در خانه تنها با یک دوم لیوان روغن نارگیل، یک دوم لیوان کره ی شی و یک دوم لیوان روغن مایع (هر روغن گیاهی مایع) یک خمیر ریش خانگی تهیه کنیم. علاوه بر اینکه این خمیر ریش هیچ ماده ی شیمیایی ندارد و مطمئن هستیم که به تازگی تهیه شده، خواص روغن هایی که در آن به کار رفته مزایای بسیاری برای پوست دارند. غیر از همه ی این ها می تواند مطمئن بود که حتی یک قطره الکل هم در آن نیست و اصلا برای افراد حساسیت  ایجاد نمی کند.

کره ی شی یک ماده ی محبوب و مشهور در محصولات به کار رفته برای پوست است و به این دلیل شهرت زیادی پیدا کرده است که حاوی ویتامین های A، E و اسیدهای چرب ضروری است بنابراین به نرم کردن و بازسازی پوست کمک می کند و خواص ضد التهابی دارد. روغن نارگیل که برای همه شناخته شده است و از زمان های بسیار دور برای پوست و مو استفاده می شود.بنابراین معطل نکنید و با تماشای این ویدیو پی ببرید که چگونه در خانه خمیر ریش تهیه کنیم ؟

 

 

اگر تمایل داشتید ویدیوهای بیشتری در رابطه با این موضوع تماشا کنید، در قسمت نظرات برای ما بنویسید و همچنین اگر تجربه ی تهیه چنین محصولاتی در خانه دارید، با ما به اشتراک بذارید.

شاید طرز تهیه ژل نرم کننده و روشن کننده دور چشم برای شما جالب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *