چگونه خانم ها میل جنسی خود را افزایش دهند؟

چگونه خانم ها میل جنسی خود را افزایش دهند؟

زنانی که میل جنسی خود را از دست داده اند یا میل جنسی ندارند بهترین کاری که انجام دهند این است که با شریک جنسی خود صحبت کنند. هیچ درمان به تنهایی برای کمبود انگیزه جنسی وجود ندارد. عواملی از جمله سن، وزن، استرس و سلامت روانی نیز بر میل جنسی در بانوان تاثیر دارد. مهم است که بهزیستی عاطفی و جسمی خود را ارزیابی کرده و بدانید چه چیزی برای شما بهتر است؟

 

شناسایی علل عاطفی
شناسایی علل عاطفی

شناسایی علل عاطفی

 • برای تعیین این که از افسردگی رنج می برید بهتر است به یک متخصص بهداشت روان مراجعه کنید. افسردگی و اضطراب اغلب با کاهش فشار جنسی همراه است. مهم است که قبل از پرداختن به انگیزه جنسی، ابتدا افسردگی را شناسایی و درمان کنید.
 • ممکن است نیاز به تجویز داروی افسردگی باشد. با پزشک به راحتی در مورد میل جنسی خود صحبت کنید. زیرا برخی از داروهای تجویز شده نیز باعث کاهش جنسی می شوند.
 • برای بالا بردن عزت خود با یک درمانگر صحبت کنید. درمانگر تعیین می کند آیا از نظر جنسی جذاب هستید؟ خودت را چگونه درک می کنی؟ داشتن عزت نفس حائز اهمیت است اما عوامل مختلفی از جمله سو استفاده، آزار و اذیت، افزایش وزن و… بر عزت نفس شما تاثیر بگذارد.
 • با شریک خود صحبت کنید. میل جنسی روی شریک زندگی شما تاثیر دارد. با صحبت کردن با شریک جنسی تان نشان دهید که چگونه از رابطه لذت می برید و انتظارات جنسی خود را با او درمیان بگذارید.
 • عوامل استرس زا از جمله امور مالی، شغل، بهداشت و خانواده نیز بر میل جنسی در بانوان تاثیر دارد. سعی کنید عوامل استرس زا را با ورزش و تعادل کاری مدیریت کرده و با افزایش صمیمت با شریک جنسی خود ارتباط برقرار کنید.
 • برای داشتن رابطه جنسی بهتر ابتدا صمیمت را بین خود و خانواده تان تقویت کنید.

 

شناسایی علل فیزیکی
شناسایی علل فیزیکی

شناسایی علل جسمی

 • مشکلات غدد درون ریز یا بیماری ها مزمن می تواند بر میل جنسی در بانوان تاثیر بگذارد. بیماری تیروئید نوعی مشکل غدد درون ریز است که بر عملکرد قائدگی تاثیر می گذارد و باعث کاهش فشار جنسی می شود. بیماری های مزمت نیز مانند کم خونی و دیابت بر کاهش میل جنسی تاثیر دارد. اگر از یک بیماری رنج می برید، راه های متفاوت لذت بردن از رابطه جنسی را کشف کنید.
 • دخانیت نیز بر گردش خون تاثیر گذاشته و حساسیت و علکرد دستگاه تناسلی را کاهش دهد.
 • زنانی که قرص های ضدبارداری استفاده می کنند ممکن است شاهد کاهش میل جنسی باشند.
 • با افزایش سن میل جنسی در بانوان کاهش می یابد. از بین رفتن فشار جنسی و عدم روانکاوری در زنان یائسه بسیار متداول است.

استفاده از تقویت کننده های طبیعی

تنظیم رژیم غذایی
تنظیم رژیم غذایی

رژیم خود را تنظیم کنید و غذاهای سالم و دوستدار جنسی بخورید.

غذاهای مناسب جریان خون را به اندام های جنسی شما افزایش دهند. انتخاب بهتر باعث افزایش میل جنسی می شود. خوردن میوه و سبزیجات خطر کم خونی را کاهش داده و انرژی کلی شما را افزایش و گردش خون را بهبود می بخشد.

 • به جای گوشت قرمز از گیاهان پروتئین دار استفاده کنید، زیرا چربی اشباع شده بر میل جنسی تاثیر می گذارد. از آجیل، دانه ها، حبوبات و سویا بیشتر استفاده کنید.
 • به جای نمک از فلفل مخصوصا فلفل قرمز استفاده کنید. فلفل قرمز جریان خون را افزایش داده و نمک فشار خون را بالا برده و میل جنسی را کاهش می دهد.
 • غلات سبوس دار بخورید. شکلات های با 70 درصد کاکائو باعث تحریک و ارگاسم بهتر است.

جنسینگ مصرف کنید.

این مکمل تمایل جنسی را بالا برده و باعث افزایش میل جنسی می شود. بهتر است قبل از مصرف این مکمل و اطلاع از وضعیت سلامتی خود با پزشک مشورت کنید.

 

میل جنسی در بانوان
از کرم ها و روغن ها استفاده کنید

از کرم یا روغن های واژن استفاده کنید.

خشکی واژن یک علامت شایع است که با روان کننده واژن و هورمن قابل درمان است. استفاده از روغن درون واژن رطوبت واژن را بالا برده و رابطه جنسی را بهبود می بخشد. روغن های گل پامچال یا ریشه آنجلیکا حاوی ویتامین های C و E است و باعث افزایش میل جنسی در بانوان است.

استفاده از گیاهان دارویی میل جنسی را افزایش می دهد.

چند گیاه میل جنسی را در خانم ها افزایش داده و بی میلی و سردمزاجی را کاهش می دهد.

 • دارچین: دارچین از پرمصرف ترین ادویه های جهان است. یکی از خواص دارچین به دلیل طبع گرم آن افزایش دهنده قوای جنسی است. توجه کنید که بیش از اندازه مصرف نکنید و مقدار 4 گرم در روز کافی است.
 • زنجبیل: زنجبیل خشک و پودر زنجبیل هر دو طبیعتی گرم داشته و با طبیعت گرم میل جنسی در بانوان را افزایش می دهد. مصرف 3 گرم زنجبیل در روز بلامانع است.
 • زعفران نه تنها خوش بو و خوش رنگ است بلکه تمایلات جنسی را نیز تحرک کرده و باعث افزایش احساست و حتی بافت رحم را تحریک می کند. مصرف زعفران به زنان باردار توصیه نمی شود.
 • پنج انگشت: گیاهی که در خانم ها باعث افزایش قوای جنسی و جلوگیری از بی میلی و سردمزاجی است، میوه پنج انگشت می باشد. این میوه با تنظیم هورمون ها سردمزاجی را درمان کرده و میل جنسی در بانوان را افزایش می دهد.
 • مارچوبه: ویتامین B موجود در مارچوبه به حفظ سطح اکسیژن در خون کمک کرده و سلول سالم تولید کرده و تمایل به رابطه جنسی را افزایش می دهد.

در نهایت پیشنهاد می کنیم معجون قوای جنسی عطارین را امتحان کنید. این معجون کاملا بی ضرر و بدون عوارض جانبی است. معجون تقویت قوای جنسی عطارین کاملا طبیعی بوده و میل جنسی در بانوان را افزایش می دهد. با تهیه و مصرف معجون تقویت قوای جنسی از فروشگاه اینترنتی عطارین و مصرف بهینه آن قطعا به نتیجه مطبوب خود خواهید رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *