چگونه از شر لکه های ناشی از آفتاب راحت شویم؟

چگونه از شر لکه های ناشی از آفتاب راحت شویم؟

چگونه از شر لکه های ناشی از آفتاب راحت شویم؟

درمان لکه های قهوه ای رنگ ناشی از نور آفتاب یکی از مشکلات شایع پوستی می باشد به خصوص در افرادی که بیشتر در معرض نور آفتاب قرار دارند و یا از کرم ضدآفتاب استفاده نمی کنند. البته این تنها مشکل نیست. جوش و آکنه، شکستگی و چین خوردگی در صورت، خشکی و از دست دادن رطوبت سلول ها مشکلات دیگر آن هستند. در این ویدیو با موادی که در طبیعت وجود دارند، محلولی تهیه می شود که می توان آن را هر روز به پوست آغشته کرد. فقط کافی است که صبور باشید تا معجزه آسا بودن آن را با چشم های خودتان ببینید.

اگر تمایل داشتید ویدیوهای بیشتری در رابطه با این موضوع تماشا کنید، در قسمت نظرات برای ما بنویسید و همچنین اگر تجربه ی تهیه چنین محصولاتی در خانه دارید، با ما به اشتراک بذارید.

 

تیم عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید محتوا می کند، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

طرز تهیه ماسک درخشان کننده برای مو به شما توصیه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *