چند نکته جهت کاهش دادن چربی اضافی بدن

چند نکته جهت کاهش دادن چربی اضافی بدن

اگر دچار پی و چربی زیاد در داخل بدن شده اید برای کاهش دادن چربی اضافی بدن ضمن پرهیز از خوردن چربی جات، روغن های نباتی، میوه های روغنی، مواد قندی، تخم مرغ، نان، برنج، سیب زمینی، گوشت، کره، پنیر، شیر، قند، عسل، کشمش، خرما و انجیر خشک باید از خوراکی هایی مانند سرکه سیب یا قرص سرکه سیب یا آب لیمو ترش یا آب انگور و یا پیاز هر روز استفاده کنید.

 

چند نکته جهت کاهش دادن چربی اضافی بدن

ضمناً بهتر است ۵۰ گرم بن تعله، ۵۰ گرم تخم خشخاش و ۱۰۰ گرم تخم شنبلیله را نرم بسایید و صبح، ظهر و شب هر مرتبه یک قاشق شربت خوری از آن را در دهان بریزید و با آب بخورید در صورتی ک با مصرف این دارو احساس ضعف یا سرگیجه کردید و از این لحاظ دچار رنج شدید باید بخوابید و پاها را بالا تر از سطع بدن قرار دهید و روز های پس از آن مقدار مصرف دارو را کاهش دهید.

کوچک کردن شکم: آب لیمو، سرکه سیب، آب انگور، آب به و پیاز خوراکی هایی هستند که در کوچک کردن کردن شکم نقش موثری ایفا می کنند. می توانید هر روز صبح ناشتا مقداری آب لیمو بنوشید و به جای صبحانه لیمو یا پرتقال یا آلوی بخارا یا آلوچه براقانی و یا گلابی بخورید و تا ظهر هیچ چیز دیگری میل نکنید.

لاغر کردن عضوی از بدن: برای لاغر کردن عضوی از بدن باید کف دریا را نرم بساییدسپس در سرکه حل کنید و هر روز سه مرتبه بر موضع مالش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *