چای ماچا چیست ؟

چای ماچا چیست ؟

آیا می دانید چای ماچا چیست و چه خواصی دارد؟ می دانید یکی از راه های افزایش متابولیسم و لاغری استفاده از چای ماچاست؟ می دانید که این چای متعلق به شرق دنیا یعنی چین و ژاپن است؟ در این ویدیو به همه ی این سوالات پاسخ می دهیم.

در این ویدیو تصاویر نحوه ی کشت و برداشت این گیاه را نشان می دهیم و همجنین مجری، علاوه بر توضیح این که ماچا چیست و چه خواصی دارد، به توضیح روش های تشخیص تقلبی یا اصل بودن آن می پردازد. در نهایت، بعد از توضیح روش های نگهداری آن، به شما می گوید که چطور می توانید در خانه چای ماچای سنتی و همینطور لاته ی ماچا تهیه کنید.

 

 

ماچا نوعی چای سبز است که طرفداران بسیاری در آسیا به خصوص در اپن دارد. چای ماچا، نوشیدنی اصلی معروف ترین مراسم چای جهان، یعنی مراسم چانو است. این چای به دلیل مقدار فراوان کاتچین و آمینواسید مقدار سوخت و ساز بدن را بالا می برد به همین دلیل ممکن است افرادی که به دنبال لاغری هستند یک بار تا به حال اسم آن را شنیده باشند. برای خوشرنگ تر شدن برگ های گیاه ماچا، چند هفته قبل از برداشت آن ها را در زیر سایه می گذارند تا مانع از رسیدن نور خورشید به آن ها شود. این کار باعث می شود که ماچا سبزینه ی بیشتری تولید کند.

 

مطالعه ی چطور چای بنوشید و لاغر شوید به شما توصیه می شود.

 

دیدگاه

  • چای ماچا پاسخ

    مطلب خوب و کاملی بود مرسی از زحماتتون

    16 آوریل 2022 در 7:58 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *