نسخه طب سنتی جهت درمان بزرگی تیروئید

نسخه طب سنتی جهت درمان بزرگی تیروئید

در این سری از نسخه های طب سنتی در وبلاگ عطارین برای شما کاربران فروشگاه اینترنتی عطارین نسخه طب سنتی جهت درمان بزرگی تیروئید را گردآوری کرده ایم که در ادامه می توانید آن را مطالعه و در نهایت استفاده نمایید. قبل از اینکه این دو نسخه را به شما معرفی کنیم تعریفی کوتاه از تیروئید را بد نیست بدانید. تیروئید غده ای است به شکل پروانه در جلوی گردن در پایین حنجره و بالای استخوانهای ترقوه، تیروئید دو نوع هورمون ترشح می کند به نام های T4 و T3 کار این هورمون ها تنظیم چگونگی مصرف و ذخیره انرژی در بدن است. در حقیقت تیروئید مسئول تنظیم سوخت و ساز بدن می باشد. عملکرد تیروئید توسط غده دیگری در بدن به نام هیپوفیز تنظیم می شود. هیپوفیز در مغز قرار دارد و با ترشح هورمون محرک تیروئید، باعث افزایش ترشح هورمونهای تیروئید می شود. تیروئید ممکن است دچار کم کاری یا پرکاری شود. در ادامه با ما همراه باشید.

 

نسخه طب سنتی جهت درمان بزرگی تیروئید

 

معرفی دو نسخه طب سنتی برای درمان گیاهی بزرگی تیروئید

  • نسخه اول: تاج خروس 30 گرم، گل پنیرک 30 گرم، تخم شنبلیله 50 گرم، تخم کتان 40 گرم، ناخنک 40 گرم، برگ شنبلیله 20 گرم همه این موارد را با هم مخلوط کنید و سپس آسیاب کنید یک قاشق غذاخوری از دارو را با مقداری شیر بپزید تا مانند خمیر در بیایید و روی محل تورم بگذارید و سپس با یک باند ببندید و شب را استراحت کنید و صبح می توانید دوش بگیرید و محل را شستشو دهید.
  • نسخه دوم : کندر 25 گرم، تخم کرفس 50 گرم، افتیمون 30 گرم همه را باید با هم نیم کوب کنید و سپس صبح، ظهر و شب یک قاشق مرباخوری از این مخلوط را با نصف لیوان آب و یک قاشق مرباخوری عسل حل کرده و سپس میل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *