نسخه طب سنتی جهت تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی

نسخه طب سنتی جهت تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی

جلوگیری از فراموشی: امروز در این بخش از نسخه های طب سنتی در فروشگاه عطارین به شما می آموزیم که چه طور به کمک گیاهان دارویی و نسخه های طب سنتی سیستم قوای مغزی خود را تقویت کنید تا کاملا با مشکل فراموشی خداحافظی کنید و از حافظه قوی بر خوردار باشید. شما می توانید با رعایت راهکارهای ساده و طبیعی در طول روز و زندگی روزانه خود به راحتی و بسیار قوی جلوی به وجود آمدن علایم فراموشی را بگیرید و به کل آن را متوقف کنید.

 

نسخه طب سنتی جهت تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی

نسخه اول: سعد کوفی 15 گرم، اگیر ترکی 15 گرم، زنجبیل قلم 10 گرم، فلفل سیاه 5 گرم، دار فلفل 5 گرم، کندر خوراکی 5 گرم همه را آسیاب کنید به همراه 300 گرم عسل مخلوط کنید صبح و ظهر و شب 1 قاشق غذاخوری یک ساعت بعد از غذا میل کنید

نسخه دوم: روزانه به طور معمول 50 گرم مویز استفاده کنید.

نسخه سوم: کندر خوراکی 50 گرم صبح، ظهر و شب یک ساعت بعد از غذا اندازه یک دانه انار با یک استکان آب میل کنید نباید جویده شود.

نسخه چهارم: مصطکی روزی یک بار اندازه تخود با نصف لیوان آب میل شود. سقز مداری در طول روز بجوید.

نسخه پنجم: جوانه گندم 100 گرم، رعشه برنج 100 گرم، مغز فندق 50 گرم، مغز گردو 50 گرم، مغز بادام زمینی 50 گرم، تخم پیاز 30 گرم، تخم ترب 30 گرم، تخم هویج 40 گرم، پودر نارگیل 150 گرم همه را با هم آسیاب کنید با یک کیلو عسل مخلوط کنید صبح و ظهر و شب دو قاشق غذاخوری یک ساعت بعد از غذا میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *