نسخه طب سنتی برای درمان درد اعصاب صورت

نسخه طب سنتی برای درمان درد اعصاب صورت

عصب چهره‌ای یا فاشیال (به انگلیسی: Facial nerve) هفتمین زوج از میان اعصاب مغزی بوده که یک عصب محیطی مختلط (حسی-حرکتی) محسوب می‌شود. عصب چهره‌ای، یک ریشه حرکتی بزرگ و یک ریشه حسی کوچکتر (موسوم به ریشه بینابینی) دارد. این دو ریشه در بخش پتروس استخوان تمپورال به هم می پیوندند و عصب فاشیال را ایجاد می کنند. این عصب نسبت به اعصاب مغزی دیگر، بیشتر دچار آسیب می‌گردد. فلج بل به علت آسیب عصب هفتم ایجاد می‌شود.خو در ادامه با توجه به تعریف کوتاهی که برای این بیماری کرده ایم شما را به مطالعه چند نسخه طب سنتی برای درمان درد اعصاب صورت دعوت می کنیم.

 

 

نسخه طب سنتی برای درمان Facial nerve

نسخه طب سنتی برای درمان بیماری درد اعصاب صورت

  • برای تسکین درد اعصاب صورت 50 گرم گل بید مشک را در یک لیتر آب خیلی جوش دوازده دقیقه دم کنید و قبل از هز غذا یک استکان شیرین کنید و سپس بنوشید.
  • پنجاه گرم برگ یا پوس درخچه بید مشک را در یک لیتر آب دو دقیقه بجوشانید و سپس اجازه دهید ده دقیقه دم بکشد، سپس این دم نوش را با عسل شیرین کنید و قبل از هر غذا یک فنجان میل کنید.
  • پنجاه گرم ورون خشک را در یک لیتر آب سرد یک تا دو ساعت بخیسانید، سپس چند دقیقه بجوشانید و 15 دقیقه دم کنید سپس صاف کرده و روزی چندبار روی محل درد به صورت نیمه گرم کمپرس کنید.
  • برگ کلم را در شیر بپزید و روی محل درد ضماد کنید.

همچنین شاید مطالعه چهار نسخه طب سنتی برای درمان ناراحتی درد اعصاب صورت برای شما جذاب و مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *