نسخه طب سنتی برای جلوگیری از عصبانیت

نسخه طب سنتی برای جلوگیری از عصبانیت

  • هر انسانی اگر گذشت و اخلاق خوشی داشته باشد دوست داشتنی تر می باشد و بین مردم از احترام بیشتری برخوردار می گردد. در صورتی که شخص عصبانی مزاج باشد غیر از این خواهد شد و زندگی را به کام خود و دیگران تلخ خواهد کرد و هیچ گاه از زندگی لذت نخواهد برد. لذا اگر شما متوجه شدید اخلاق خوش ندارید و عصبانی مزاج هستید کلم، کاهو، بادمجان، لوبیا، مصرف دمنوش زیرفون و همچنین نوشیدن آب سرد برای شما مفید است. توصیه می شود هنگام عصبانیت ابتدا صحنه را ترک کرده دست و صورت و حتی سر را بشویید و یک لیوان آب خنک بنوشید تا اعصاب آرامی پیدا کنید.
نسخه طب سنتی برای جلوگیری از عصبانیت

چند توصیه طب سنتی برای جلوگیری از عصبانیت

  • به عنوان درمان روزی سه بار آب خنک را در کف دست تمیز شده خود ریخته و در بینی استنشاق کنید. بعد به اندازه یک عدس انفیه را به وسیله نی در سوراخ بینی بکشید و نیز آب آب لیمو، آب کرفس و آب هویج را مخلوط کرده و میل کنید.
  • ده گرم افسنطین و 50 گرم اسطوخدوس و 100 گرم برگ خرفه را در یک لیتر آب پنج دقیقه بجوشانید و بعد بیست دقیقه دم کنید سپس این دمنوش را صاف و شیرین کرده و هر صبح، ظهر و شب یک فنجان از آن بنوشید.
  • زیره سیاه و افتیمون از هر کدام بیست گرم و کرویا 10 گرم زعفران 2 گرم همه را نرم بسایید و سپس هر روز صبح،ظهر و شب هر مرتبه یک قاشق شربت خوری از آن را در کف دست مزه مزه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *