محصولات تراریخته واقعا مضر هستند؟

محصولات تراریخته واقعا مضر هستند؟

در این قسمت از رادیو عطارین به این سوال پاسخ می دهیم: محصولات تراریخته واقعا مضر هستند؟ ما در پادکست امروز به طور خلاصه در مورد محصولات تراریخته یا تراژن صحبت کردیم. توضیح دادیم که اصلا چرا بعضی از افراد با این روش مخالف هستند و چرا می گوییم مهندسی ژنتیک، کلید بقاست. در آخر قضاوت را بر عهده ی شنونده گذاشتیم. پس اگر دستکاری ژنتیک کلید بقاست به این سوال می رسیم: آیا محصولات تراریخته واقعا مضر هستند؟

محصولات تراریخته یا تراژن یکی از بحث های جنجال برانگیز در طی سال های گذشته و حال است. طرفدارها و مخالف های زیادی در این حوزه از علم با هم به بحث و جدل می پردازند و هر کدام از این افراد با دلایل زیادی روی جبهه ی انتخابی خود، تعصب دارند. با این حال نمی توان از این حقیقت چشم پوشی کرد که جمعیت جهان رو به افزایش است، تکنولوژی امروز با تکنولوژی روز پیش فرق دارد و آب و هوا در حال تغییر است. به زودی، جمعیت کره ی زمین به قدری زیاد می شود که ممکن است تامین مواد غذایی برای این جمعیت با مشکل جدی مواجه شود. پس راه حل چیست؟ با شنیدن این پادکست به جواب این سوالات دست پیدا خواهید کرد.

 

 

رادیو عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید و اجرا شده است، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *