قارچ داخل معده و درمان به کمک طب سنتی

قارچ داخل معده و درمان به کمک طب سنتی

قارچ داخل معده چیست؟ قارچ داخل معده بیماری است که علائم آن شباهت زیادی به حالت داشتن انگل در معده می باشد. در صورتی که انگلی در کار نمی باشد. اصولا قارچ معده حالت تهوع، قی، استفراغ، زردی، بی میلی به غذا، کم اشتهایی و لاغر شدن را با خود به همراه دارد ولی هرگونه معالجه برای رفع قارچ بی فایده است زیرا قارچ معده غیر از کرم و انگل معده می باشد.

اگر دچار قارچ معده شده اید باید از خوردن چربی جات، سرکه و همچنین گرفتن روزه خوداری کنید. این بیماری در معده از 4 تا 21 سال ممکن است به طول بینجامد و پس از 21 سال شروع به بهبودی می کند. باید توجه داشت دو تا سه سال اول به کلی نباید روزه گرفت و به مدت 12 سال ابدا نباید سرکه میل کنید و استراحت فراوانی لازم است. ضمنا مصرف کباب بدون چربی برای درمان مفید می باشد در ادامه چند نسخه طب سنتی را برای شما معرفی می کنیم.

قارچ داخل معده و درمان به کمک طب سنتی

نسخه شفابخش طب سنتی برای درمان قارچ داخل معده

  • 500 گرم پودر عصاره شیرین بیان را در 10 لیتر آب آنقدر بجوشانید تا آب آن به نصف برسد. سپس آن را از صافی رد کنید و در بطری درب داری بریزید و در یخچال نگه داری کنید و همواره قبل از هر  غذایی یک فنجان بنوشید ( کسانی که دچار فشار خون هستند از این نسخه استفاده نکنند)
  • چهل روز ناشتا گر علفی را با آب جوشانده ی شیرین بیان مخلوط کنید و بخورید.
  • چهل روز صبح ناشتا ریشه ی انار و ریشه ی شیرین بیان را بجوشانید و آب آن را بنوشید.
  • کندر، مستکی دانه و سقز را مساوی بسایید و با عسل آویشن مخلوط کنید و حب هایی به وزن یک نخود بسازید و روزی سه حب هر هشت ساعت میل کنید.

دیدگاه (2)

  • فرزانه پاسخ

    درمان قارچ معده برای افرادی که فشار خون و قند خون دارن بفرمایید

    6 آگوست 2022 در 3:28 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *