طرز تهیه ضد آفتاب برای کودکان را با تماشای این ویدیو می آموزید

طرز تهیه ضد آفتاب برای کودکان را با تماشای این ویدیو می آموزید

در این ویدیو طرز تهیه ضد آفتاب برای کودکان را می آموزید البته این ضدآفتاب نه تنها برای کودکان و نوزادان کاربرد دارد بلکه بزرگسالان نیز می توانند از آن استفاده کنند.

دلیل آن که این ضدآفتاب برای کودکان مناسب است این است که با مواد طبیعی و اورگانیک تهیه شده است که همگی برای پوست فواید زیادی دارند. هرچند که این ضدآفتاب کاملا طبیعی نیست زیرا تنها ماده ی شیمیایی به کار رفته در آن “زینک اکسید” است. زینک اکسید برای برطرف کردن آفتاب سوختگی و یا به طور کل سوختگی و یا برای جلوگیری از آن محبوبیت زیادی دارد. در این دستور زینک اکسید موجب SPFدار شدن ضدآفتابتان می شود. بنابراین با خیال راحت از آن برای خود یا کودکتان استفاده کنید.

 

اگر نظری در مورد طرز تهیه ضد آفتاب برای کودکان دارید و یا آن را استفاده کردید لطفا تجربه ی خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بذارید.

تلویزیون عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید و اجرا شده است، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

درمان خانگی گوش درد را با تماشای این ویدیو به خاطر بسپارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *