راه کار طب سنتی برای تقویت بینایی

راه کار طب سنتی برای تقویت بینایی

در این مطلب راه کار طب سنتی برای تقویت بینایی را مطالعه می کنید که چطور و چگونه به کمک گیاهان دارویی که در این چند نسخه از آنها یاد شده است می توانید بینایی خود را تقویت کنید با ما در ادامه و مطالعه این مطلب در فروشگاه اینترنتی عطارین همراه شوید.

 

راه کار طب سنتی برای تقویت بینایی

تقویت بینایی به کمک نسخه طب سنتی و گیاهان دارویی

  • نسخه اول: قنطریون 100 گرم نیم کوب کنید 2 قاشق غذاخوری با 2 لیوان آب یک دقیقه بجوشانید و سپس 20 دقیقه دم کنید صبح و ظهر و شب 20 دقیقه قبل از غذا میل کنید
  • نسخه دوم: سیاه دانه 50 گرم، تخم شنبلیله 30 گرم، رازیانه 40 گرم، هلیله سیاه 20 گرم، دارچین قلم 20 گرم، زنجبیل قلم 20 گرم، شکر 50 گرم همه را با هم پودر کنید در یخچال نگهداری کنید و صبح و ظهر و شب یک قاشق مرباخوری با یک لیوان شربت عسل میل کنید.
  • نسخه سوم: سنبل الطیب 30 گرم، میخک 10 گرم، زنجبیل قلم 20 گرم، هل غرابی 20 گرم، دار فلفل 5 گرم، رازیانه 20 گرم، سیاه دانه 50 گرم همه را با هم مخلوط کرده و سپس آسیاب کنید صبح و ظهر و شب یک قاشق مرباخوری با یک لیوان عسل میل کنید.

توجه: همچنین باید بدانید که استفاده از سیب درختی روزی دو عدد و همچنین آب هویج روزی یک لیوان و همچنین استفاده از زعفران در پخت غذا بسیار مفید برای تقویت سیستم بینایی می باشد اگر بیماری دیبات دارید از مصرف موارد ذکر شده خودداری کنید و به پزشک مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *