راهنمای خرید ملک در شمال ایران ناحیه تنکابن

راهنمای خرید ملک در شمال ایران ناحیه تنکابن

دوستان و همراهان عزیز مجموعه عطارین با سلام، امروز با توجه به درخواست های زیادی که برای خرید ملک در شمال ایران ناحیه تنکابن وجود دارد مجموعه عطارین تصمیم گرفته است یک راهنمای کلی و مفید به کاربران خود به جهت تهیه ملک های با ارزش با توجه به نیاز خود ارائه بدهد. به صورت کلی زمین در این ناحیه دو تقسیم بندی دارد زمین های داخل بافت و زمین های خارج از بافت، زمین های خارج از بافت در حال حاضر اجازه ساخت و ساز ندارند و در زمان حال بیشتر به درد کشاورزی و از این دسته ها کارها می خورد یا مالک و خریدار این قبیل املاک تمایل به سرمایه گذاری بلند مدت دارند چون قیمت این زمین ها پایین بوده و در آینده در طرح های پیش رو امکان ورود این قبیل زمین ها به داخل بافت زیاد می باشد که در این صورت افزایش قیمت بسیار خوب و بالایی می توانند داشته باشند، حالت بعدی زمین های داخل بافت می باشد، زمین داخل بافت به زمین هایی گفته می شود که اجازه ساخت و ساز با توجه به کاربریشون به مالک داده می شود پس اگر به دنبال تهیه زمین های متراژ پایین مثلا از 200 متر به بالا می باشید و تمایل به ساخت ویلا در آن دارید باید توجه داشته باشید این زمین ها در داخل بافت آن محله تعریف شده باشید که برای مشخص شدن این مهم می توانید به راحتی به دهیاری آن محله و یا شهرداری آن ناحیه مراجعه کنید و در این خصوص از آن تاییده بگیرید به همین راحتی.

 

خرید ملک در تنکابن

 

مجموعه عطارین برای آن دسته از کاربران خود که تمایل به خرید ملک در ناحیه تنکابن دارند یک کارشناس معتمد را مشخص کرده که شما عزیزان می توانید به راحتی با مشورت با این کارشناس با خیال راحت و بدون دغدغه اقدام به خرید ملک مورد نظر خود داشته باشید. بیشتر هدف مجموعه عطارین از انتشار این پست و معرفی کارشناس مورد اعتماد جلوگیری از کلاه برداری و فروش املاک غیر می باشد. شما جهت مشورت و برقراری ارتباط می توانید با شماره تماس زیر همه روزه از ساعت 11 الی 13 و 16 الی 21 با آقای امامی تماس برقرار نمایید.

توجه داشته باشید کارشناس معرفی شده فقط و فقط در ناحیه تنکابن و بخش خرم آباد راهنمای شما می باشد. 09113920167  سید جلال امامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *