درمان گیاهی کلسترول و قند خون بالا

درمان گیاهی کلسترول و قند خون بالا

درود بر دنبال کنندگان عطاری اینترنتی عطارین، امروز در تلویزیون عطارین ویدیویی با عنوان درمان گیاهی کلسترول و قند خون بالا برای شما آماده کردیم. اگر شما هم تجربه ی مشابهی دارید، در قسمت نظرات با ما به اشتراک بذارید.

هایپرگلایسمی اصطلاح پزشکی قند خون بالاست. معمولا در افراد دیابتی نوع یک و دو و حتی بارداری دیده می شود. هایپر گلایسمی در طولانی مدت می تواند بر اعصاب، کلیه ها، چشم ها و عروق خونی تاثیر بذارد. علائم آن بسیار واضح و تشخیص آن آسان است. بنابراین می توان فورا آن را درمان کرد. در دیابت نوع دو و بارداری تنها با رعایت رژیم غذایی و فعالیت بدنی کافی می توان آن را بهبود بخشید. همچنین با تغییر سبک زندگی می توان در طول زندگی از آن جلوگیری کرد. از علائم آن می توان خستگی، پر ادراری، پرنوشی، تشنگی، تاری دید را نام برد. این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که در کنار مصرف مواردی که در ویدیو ذکر شده، نیاز است که حتما با پزشک خود در ارتباط باشید.

متاسفانه برخلاف هایپر گلایسمی، کلسترول بالا نشانه ای ندارد و تنها با آزمایشات پزشکی قابل تشخیص است. از دلایل عمده آن می توان خوردن غذاهای چرب، عدم کفایت فعالیت بدنی، چاقی، سیگار و الکل را نام برد. برای درمان آن تنها کافی است موارد ذکر شده را به تعادل رساند. مثلا غذاهایی که دارای اسیدچرب اشباع هستند مثل چربی گوشت ها خودداری کرد و به جای آن از چربی های سالم دارای امگا3 و 6 را به تعادل مصرف کرد. در هفته حداقل 2.5 فعالیت بدنی داشته باشید. البته در طبیعت موادی وجود دارد که می تواند به عنوان درمان گیاهی کلسترول و قند خون بالا مورد استفاده قرار بگیرد.

شما می توانید مارچوبه را از اینجا و چوب دارچین را از این لینک تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *