درمان و دفع انگل های روده به کمک نسخه طب سنتی

درمان و دفع انگل های روده به کمک نسخه طب سنتی

در این مطلب چهار نسخه طب سنتی را مطالعه می کنید که در درمان و دفع انگل های روده بسیار موثر و کار آمد می باشد، پیشنهاد های درمانی با کمک گیاهان دارویی که از قدیم تا کنون مورد استفاده قرار می گرفته است، در ادامه با ما در وبلاگ فروشگاه عطارین همراه شوید و با این سه نسخه طب سنتی آشنا شوید.

 

درمان و دفع انگل های روده به کمک نسخه طب سنتی

 

چهار نسخه طب سنتی جهت درمان و دفع انگل های روده

  • نسخه اول: نعنا 15 گرم، گلپر نساییده 10 گرم، افسنطین 20 گرم، سوسنبر 10 گرم، مرزه 14 گرم، تخم کدو 15 گرم، تخم خرفه 20 گرم همه را با هم مخلوط کرده و سپس نیم کوب کین دو قاشق غذاخوری از دارو را با 3 لیوان آب دو دقیقه بجوشانید و نیم ساعت دم کنید سپس صبح و ظهر و شب دو ساعت بعد از غذا 2 استکان میل کنید.
  • نسخه دوم: زبان گنجشک 30 گرم، افسنطین 20 گرم همه را با هم مخلوط کرده و سپس نیم کوب کنید دو قاشق غذاخوری از دارو با با 3 لیوان آب دو دقیقه بجوشانید و اجازه دهید نیم ساعت دم بکشد صبح و ظهر و شب نیم ساعت بعد از غذا 2 استکان میل کنید.
  • نسخه سوم: یک عدد سیر را رنده کنید با یک لیوان سر خالی آب جوش بگذارید نیم ساعت دم بکشد یک ساعت بعد از ناهار و یک استکان بعد از شام میل کنید
  • نسخه چهارم: دو قاشق غذاخوری از زبان گنجشک را با دو لیوان آب یک دقیقه بجوشانید و نیم ساعت اجازه دهید دم بکشد در ادامه صبح و ظهر و شب دو استکان یک ساعت بعد از غذا میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *