درمان خونریزی معده به کمک طب سنتی و گیاهان دارویی

درمان خونریزی معده به کمک طب سنتی و گیاهان دارویی

خوب همانطور که مشاهده می کنید در این مقاله قصد داریم درمان خونریزی معده به کمک طب سنتی و گیاهان دارویی را به شما معرفی کنیم تا اطلاعاتی مفیدی که برای جلوگیری از این ناراحتی برای شما مفید می باشد را در اختیار شما قرار دهیم با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

 

درمان خونریزی معده به کمک طب سنتی و گیاهان دارویی

 

نسخه های طب سنتی برای درمان خون ریزی معده

  • اگر خونریزی از ناحیه معده باشد باید اقاقیا، صندل، گلنار فارسی، سماق و تخم هماض را نرم بسایید سپس با کمی آب مرطوب کرده و به صورت خمیر سفتی در آورید. می توانید قرص ها را به اندازه ی یک عدد نخود بسازید و صبح و ظهر و شب هر مرتبه دو عدد از آن را میل کنید.
  • گل قبرسی، سماق و کهربا را به نسبت مساوی نرم بسایید و روزی سه مرتبه هر بار یک قاشق شربت خوری از آن را با مقداری آب بارهنگ مخبوط کرده و بخورید.
  • صمغ عربی، کتیرا، گل قبرسی و نشاسته را به نسبت مساوی نرم بسایید و صبح و ظهر و شب هر مرتبه یک قاشق شربت خوری از آن را با مقداری آب جوشانده ی تخم خرفه مخلوط کرده و میل بفرمایید.

همچنین شاید برای شما جالب باشد که مقاله ی درمان‌های معجزه‌گر گیاهی خونریزی معده که در آن نسخه های درمان گیاهی خونریزی معده به شما معرفی می شود را مطاله نمایید، در این مقاله دوازده راه کار گیاهی در طب سنتی به شما برای بهبود این ناراحتی معرفی می شود که پیشنهاد می کینم حتما مطالعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *