درمان خانگی سندرم تخمدان پلی کیستیک

درمان خانگی سندرم تخمدان پلی کیستیک

درود به همراهان همیشگی رادیو عطارین. رادیو عطارین امروز در مورد ” درمان خانگی سندرم تخمدان پلی کیستیک ” است که مخصوص خانم ها تدارک دیده شده است.

PCOS یک مشکل هورمونی است که در طول سال ها (15 تا 44 سالگی) خانم ها رخ می دهد. بسیاری از خانم ها این مشکل را دارند ولی از آن اطلاعی ندارند. تنبلی تخمدان بر عوامل تولید مثلی تولید کننده استروژن و پروژسترون (هورمون هایی که چرخه قاعدگی را تنظیم می کنند) تاثیر می گذارد. تخمدان ها مقدار کمی هورمون مردانه نیز به نام آندروژن تولید می کنند. در این قسمت از رادیو عطارین عوامل بهبود دهنده ی این مشکل را بررسی کردیم و در انتها چند نسخه ی ساده ی طب سنتی را برای شما بازگو کردیم.

اگر شما پیشنهادی در مورد درمان خانگی سندرم تخمدان پلی کیستیک دارید در قسمت نظرات برای ما بنویسید تا با بقیه ی دوستان به اشتراک بذاریم.

 

 

رادیو عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید و اجرا شده است، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

برای شنیدن ” تاثیر چاقی بر ابتلا به کرونا ” کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *