درمان تنبلی کلیه از عفونت به کمک طب سنتی

درمان تنبلی کلیه از عفونت به کمک طب سنتی

دلایل طب سنتی برای تنبلی کلیه از عفونت چیست؟

درمان تنبلی کلیه از عفونت : یکی از عوارض دیگر تنبلی کلیه و کبد، همانا مبتلا شدن به امراض عفونی و مزمن و خلاصه اختلال در عمل غدد داخلی و بی میلی و خستگی و فرسودگی و فشار روحی است که همه اینها زاییده ی تنبلی و کندی کلیه و کبد می باشد. مخصوصا در محصلین این بیماری به طور مخفی و مرموز بهتر و بیشتر ملاحضه می شود. دانش آموز در کلاس حاضر و چشمش به صورت معلم است و صدای معلم و یا آموزگار یا دبیر و استاد خود را می شنود ولی ابدا توجهی ندارد که چه درسی داده و یا چه صحبتهایی کرده است.

علت آن است که بدن در حال رشد احتیاج بیشتری به خواب و غذا دارد ولی در اثر تنبلی کبد و کلیه، برای بدن نمی تواندآنچه لازمه غذای بدن است را به آن برساند، لذا به این علت او درس یا کارهای خطیر که به ایشان محول شده را از روی بی میلی و بی توجهی انجام میدهد و در حال خستگی و بی حالی به سر می برد. در چنین حال باید به وسیله ی غذاهای مافی نیروی تن را قوی کرد و به وسیله ی ورزش و تفریحات سالم خون را حرکت در آورد و با خوردن میوه جات ترشح غدد را زیادتر و به وسیله ی بعضی غذاها از قبیل عدس، آش جو و چغندر خون را صاف کرده تا بیمار بهبودی حاصل کند.

درمان تنبلی کلیه از عفونت به کمک طب سنتی

درمان طب سنتی برای تنبلی کلیه از عفونت

  • توصیه می شود که دو مثقال زنجبیل را نیم کوب کرده، بجوشانید و بعد آن را صاف کنید، سپس مقداری شیره ی انگور را با آب آن مخلوط کرده و سپس میل کنید. برای به راه انداختن کلیه و کبد بسیار موثر می باشد. البته این روند تا ده روز باید تکرار شود.
  • در طب جدید برای امراض عفونی که ناشی از تنبلی کلیه می باشند، اطبا اقسام شربت های مختلف که محتوی و مخلوط با تنتورنوامیک و پالیکوردوفولر و اکسیره ( عصاره ی ژانگسیان ) است را تجویز می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *