درمان ترس و وحشت به کمک طب سنتی

درمان ترس و وحشت به کمک طب سنتی

درمان ترس و وحشت: در صورتی که ترس و وحشت بر وجود شما مستولی گشته باید از خوردن هر نوع میوه ی کال و نارس به خصوص خربزه ی کوچک و کال خودداری نمایید. بیشتر از خربزه ی کاملا رسیده و به رسیده و شیرین استفاده نمایید. ( به طور کلی میوه های کال و نارس وحشت و ترس ایجاد می کند ) برای خانم ها گردن بند طلا بسیار موثر می باشد که بر گردن بیاویزند.

بدین صورت از حب القار، زرآند مدرج، جنطیانای رومی و مرمکی از هر کدام 10 گرم افتیمون شامی 20 گرم همه را مخلوط کنید و بسیار نرم بسایید بعد با مقدار کمی عسل بدون موم آن ها را به صورت خمیر سفتی در آورده سپس قرص هایی به شکل گلوله و به اندازه ی یک نخود درست کنید و در مقداری آرد بریزید که به یک دیگر نچسبند و در یخچال نگهدارید و هر روز صبح، ظهر و شب هر مرتبه یک عدد میل کنید.

درمان ترس و وحشت به کمک طب سنتی
درمان ترس و وحشت به کمک طب سنتی

نسخه طب سنتی برای درمان ترس و وحشت

  • طباشیر هندی، درونج، زرنباد، زعفران، پوست هلیله ی کابلی، ابریشم مقرض، صندل سفید و پوست بیرونی پسته، هیل قرابی، مروارید، عود، کهربا و بسد از هر کدام 5 گرم بهمن سرخ و بهمن سفید، گل گاوزبان، شاه تره، بادرنجبویه و کبابه ی چینی از هر کدام 10 گرم، قند یا شکر یا نبات 250 گرم همه را نرم بسایید بعد با آب جوشانده ی طلا، آب جوشانده ی نقره، آب به، آب سیب درختی قرمز، آب انار شیرین و آب لیمو مخلوط کرده و هر روز صبح، ظهر و شب هر مرتبه یک قاشق شربت خوری میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *