درمان بی خوابی بزرگ سالان به کمک طب سنتی

درمان بی خوابی بزرگ سالان به کمک طب سنتی

شش نسخه طب سنتی برای درمان بی خوابی بزرگ سالان

اگر شما از جمله افرادی می باشید که از بی خوابی رنج می برید در این مطلب شش نسخه طب سنتی برای درمان بی خوابی بزرگ سالان برای شما معرفی می کنیم که یقینا با رعایت یکی از این شش نسخه مشکل شما کاملا درمان می شود و نیازی به مصرف داروهای شیمایی اصلا نمی باشد در ادامه با ما همراه باشید.

 

درمان بی خوابی بزرگ سالان به کمک طب سنتی

 

  • نسخه اول: برگ شاهدانه 20 گرم، مرزنجوش 20 گرم، پوست کوکنار 20 گرم، گل گاوزبان 15 گرم، گل شقایق 20 گرم، بهار نارنج 15 گرم، برگ تیول 15 گرم همه را با هم نیم کوب کنید دو قاشق غذاخوری از دارو را با 2 لیوان آب دو دقیقه بجوشانید نیم ساعت دم بکشد و 20 دقیقه قبل از خواب یک لیوان میل کنید.
  • نسخه دوم: سنبل الطیب 20 گرم، گل ساعتی 25 گرم، سرخ ولیک 25 گرم، رازک 30 گرم، بادرنجبویه 20 گرم، بابونه 20 گرم، همه را با هم نیمکوب کنید دو قاشق غذاخوری از دارو را با دو لیوان آب دو دقیقه بجوشانید نیم ساعت دم بکشد 20 دقیقه قبل از خواب یک لیوان میل کنید
  • نسخه سوم: یک ساعت قبل از خواب یک قاشق غذاخوری عسل را با یک لیوان آب حل کنید میل کنید. توجه داشته باشید این مورد در مورد بیماران دیابتی صدق نمی کند.
  • نسخه چهارم: برگ تیول، سنبل الطیب، گل شقایق، گل ساعتی، بهار نارنج، ناخنک، کوکنار از هر کدام 20 گرم همه را با هم نیم کوب کنید دو قاشق غذاخوری از دارو را با دو لیوان آب دو دقیقه بجوشانید و سپس اجازه دهید نیم ساعت دم بکشد 20 دقیقه قبل از خواب یک لیوان میل کنید.
  • نسخه پنجم: رازیانه 30 گرم، برگ آویشن 30 گرم، زنیان 30 گرم، تخم شوید 30 گرم همه را با هم مخلوط کرده یک قاشق غذاخوری با نیم لیوان آب جوش نیم ساعت دم کنید و یک ساعت قبل خواب میل کنید.
  • نسخه ششم: سنبل الطیب 20 گرم، فرنجمشک 20 گرم، اسطوخدوس 25 گرم، پاخری 20 گرم، بادرنجبویه 25 گرم، بابونه 10 گرم، همه را با هم مخلوط کرده یک و نیم قاشق غذاخوری از دارو را در یک و نیم لیوان آب جوش ریخته یک دقیقه بجوشانید و اجازه دهید نیم ساعت دم بکشد و 45 دقیقه قبل از خواب آن را میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *