درمان انزال زودرس به کمک دو نسخه طب سنتی

درمان انزال زودرس به کمک دو نسخه طب سنتی

زود انزالی یا سستی کمر یکی از رایج ترین مشکلات امروزه زوج های جوان است که متاسفانه باعث عدم لذت از یکی از بهترین لذت های زندگی که همان مسائل زناشویی است می شود. تقریباً از هر ۳ مرد یک نفر مبتلا به این مشکل است و متاسفانه گاهی شاهد این هستیم که برخی جوانان با تصور اینکه این مشکل غیر قابل درمان است و شاید باعث شکست در زندگی زناشویشان شود حتی به ازدواج فکر هم نمی کنند، این تصور در واقع تصور غلطی است و ریشه در مسائل آموزشی دارد، برخی پدران که باید تجربه خود را در مسائل زناشویی در اختیار فرزندشان که به سن ازدواج رسیده و قصد تشکیل زندگی دارد بگذارند و این اتفاق نمی افتد با این تصور که فرزندم خود این مسئله را به تجربه متوجه خواهد شد، این کابوس که در بین جوانان و به خصوص افرادی که به تازگی ازدواج کرده اند رواج زیادی دارد. در این مقاله به شما عزیزان درمان انزال زودرس به کمک دو نسخه طب سنتی را پیشنهاد می دهیم.

 

درمان انزال زودرس به کمک دو نسخه طب سنتی

 

درمان انزال زودرس به کمک دو نسخه طب سنتی

نسخه اول: تخم پیاز 10 گرم، تخم کرفس 10 گرم، مارچوبه 10 گرم، هل سبز 10 گرم، شقاقل 20 گرم، تخم زردک 25 گرم، زنجبیل 10گرم، گل میخک 10 گرم، دارفلفل 10 گرم، تخم شاهی 30 گرم، ثعلب پنجه 15 گرم، چوب دارچین 20 گرم همه را آسیاب کنید با نیم کیلو عسل مخلوط کنید سپس صبح . ظهر و شب یک ساعت بعد از غذا یک قاشق غذاخوری یا بیشتر میل کنید

نسخه دوم: تخم زردک 40گرم، زنجبیل 15 گرم، گل میخک 10 گرم، هل سبز 15 گرم، تخم شاهی 35 گرم، دارچین قلم 15 گرم، دارفلفل 10 گرم، سیاه دانه 30 گرم، جینسینگ 30 گرم، کندر خوراکی 10 گرم، مصطکی 10 گرم همه را با هم آسیاب کنید و سپس صبح و ظهر و شب یک قاشق مرباخوری روی زبان ریخته به همراه یک لیوان شربت ( نوشیدنی شیرین به انتخاب خودتان ) میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *