درمان استرس و بی خوابی با طب سنتی

درمان استرس و بی خوابی با طب سنتی

در این قسمت از رادیو عطارین در مورد درمان استرس و بی خوابی با طب سنتی صحبت کردیم.

این قسمت را به دو مشکل شایع در مردم مخصوصا قشر جوان اختصاص دادیم و سعی کردیم راهکار های طب سنتی را در این مورد برای شما بازگو کنیم. همه ی این راهکار ها بر گرفته از دل طبیعت، یعنی داروهای گیاهی هستند. بنابراین برای شنیدن این قسمت به قلم و کاغذ نیاز دارید چون بدون هیچ مقدمه و توضیح اضافه یک راست به سراغ اصل مطلب رفتیم. پس همین حالا نیز، سریعا به اصل موضوع می پردازیم و شما را به شنیدن پادکست درمان استرس و بی خوابی با طب سنتی دعوت می کنیم.

در قسمت بعدی منتظر تکنیک های مقابله با این مشکلات باشید و اگر شما نظر یا راهکار دیگری برای حل این مسائل سراغ دارید با ما به اشتراک بذارید.

 

 

رادیو عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید و اجرا شده است، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

شاید رادیو عطارین چطور غذاهای گیاهی را در منزل تهیه کنیم برای شما جالب باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *