درد ماهیچه ناشی از ورزش را با این نوشیدنی رفع کنید

درد ماهیچه ناشی از ورزش را با این نوشیدنی رفع کنید

درد ماهیچه ناشی از ورزش یکی از شایع ترین عوارض ورزش برای تازه کارهاست. من باب درمان، باب لیندی، دگتر طب سوزنی و گیاه شناس دارای گواهی نامه از سن پترزورگ فلوریدا به ما نوشیدنی ساده ای را می آموزد که بر خلاف ساده بودن آن تاثیر چشمگیری در ریکاوری عضلات پس از ورزش و جلوگیری از تحلیل و درد آن در طول دارد. این نوشیدنی تنها با دو ماده ای که در اکثر خانه ها وجود دارد، تهیه می شود: عسل و لیمو.

عسل آبرسان و دارای امحلاح خیلی خوبی است که ماهیچه به آن نیاز دارد و آب لیمو دارای الکترولیت های فراوانی می باشد. همه ی این ها برای کارکرد درست ماهیچه و عملکرد بی نقص ان مورد نیاز می باشد. مطمئن باشید درد ماهیچه ناشی از ورزش با نوشیدن مرتب این نوشیدنی به سرعت بر طرف می شود.

 

 

تلویزیون عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید و اجرا شده است، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

برای تماشای ویدیوی معرفی گیاه چای ترش از اینجا اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *