خاصیت آب طعم دار یا دتاکس واتر برای بدن

خاصیت آب طعم دار یا دتاکس واتر برای بدن

آب طعم دار یا دتاکس واتر چیست؟ یکی از عناصر مهم برای بدن انسان آب این نوشیدنی حیاطی می باشد، در واقع آب رسانی به بدن بسیار مهم می باشد. این روزها خیلی از شبکه های اجتماعی یا رسانی های مختلف به معرفی آب طعم دار یا همان دتاکس واتر برای مصرف روزانه به جای آب آشامیدنی می کنند که اکثر معتقد هستند این نوشیدنی بسیار برای سلامتی عمومی بدن مفید می باشد و در کاهش وزن و سم زدایی بسیار موثر می باشد.

 

آب طعم دار

 

این نوشیندی عموما از ترکیب چند میوه مختلف به همراه سبزیجات در آب آشامیدنی تهیه می شود که یک روز بعد از ترکیب قابل مصرف می باشد و این نوشیدنی کالری کمتری نسبت به آب میوه دارد. دتاکس واتر را برای کاهش وزن هم توصیه می‌کنند، چراکه می‌توان آن را جایگزین نوشیدنی‌های پر از شکر و آب‌ میوه‌ها کرد. تهیه این نوشیدنی کار بسیار راحتی می باشد تنها کافیست که یک تا دو عدد میوه را به همراه یکی دو نوع سبزی در آب مخلوط کنید و در یخچاق قرار دهید و بعدز از یک روز میل نمایید.

دتاکس واتر

 

خواص و فواید آب طعم دار چیست؟ کاهش وزن، سم زدایی بدن، متعادل‌کردن سطح PH خون، بهبود سیستم گوارش، بهبود عملکرد دستگاه ایمنی، بهبود خلق و خو، افزایش سطح انرژی، بهبود رنگ پوست می باشد. دتاکس بیشترین محبوبیت و کاربرد خود را به عنوان نوشیدنی رژیمی و چربی‌سوز پیدا کرده است. علاوه بر چربی‌سوزی دتاکس کمک شایانی برای دفع سموم از بدن شما می‌کند. نکته جالب توجه درباره دتاکس این است که علاوه بر مواردی که ذکر شد، مطالعات نشان داده است که نوشیدن آن باعث افزایش متابولیسم بدن و همچنین احساس سیری می‌شود. دتاکس واتر یا آب طعم دار شده که این روزها در لاغری و تناسب اندامطرفداران بسیاری دارد، بدن شما را سم زدایی می کند و به کاهش وزن و افزایش سطح انرژی بدن کمک می کند. در صورتی که دتاکس واتر را به صورت روزانه و منظم مصرف کنید به کاهش وزن سریع شما کمک می کند.

توجه داشته باشید که : آب طعم داری که شما در منزل تهیه می کنید می تواند با توجه به نوع میوه و سبزیجاتی که در آن قرار می دهید خواص و فواید مختلفی داشته باشد همچنین بسته به میزان محتوای داخل ظرف آب می تواند مزه متفاوتی داشته باشد و اصولا هرچه محتوا بیشتر باشد طعم بهتری به شما می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *