حقایقی عجیب درباره ویروس کرونا در چین

حقایقی عجیب درباره ویروس کرونا در چین

با دورد به دنبال کننده گان سایت عطارین یادتون باشه که رادیو عطارین در خدمت سلامت و آگهی مردم عزیز ایران می باشد امروز در رادیو عطارین به حقایقی عجیب درباره ویروس کرونا در چین می پردازیم با ما در این قسمت از رادیو عطارین همراه باشید.

 

 

رادیو عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید و اجرا شده است، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

 

همچنین مصرف دمنوش تقویت کننده سیستم ایمنی بدن 125 گرمی عطارین می تواند در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار موثر و مفید باشد که این مهم در مبارزه با ویروس کرونا موثر می باشد

دیدگاه

  • عزیز نوبهار پاسخ

    لعنت به دو خاندان راکفلر و روتیشلند یهودی؛ از سالها پیش همان 13 نفر اصلی این دو خاندان که نصف ثروت کره زمین در اختیار آنها هست سال های دور از این به دنبال تحقیق سلاح های بیولوژیکی برنامه ریزی کرده بودند؛بیماری ابولا به بهانه کاهش جمعیت آفریقا ،تئوری بهار عربی برای فروش سلاح و باز کاهش جمعیت عرب؛لانه زنبور های وحشی(داعش ) خلاصه منفعت طلبی در قالب دین جعلی یهود آیا به راستی چنین ذکر کرده اند قوم برترند ؟ (همانا به آنها گفته شود در روی زمین فساد نکنید گویند ما اصلاح گرانیم ) یا ((الله))

    2 فوریه 2020 در 11:55 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *