تا چه میزان در خصوص گیاه دارویی آویشن آشنایی دارید؟

تا چه میزان در خصوص گیاه دارویی آویشن آشنایی دارید؟

با درود به دنبال کننده گان سایت عطارین، امروز در رادیو عطارین به معرفی گیاه دارویی آویشن می پردازیم، آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که این گیاه دارویی می تواند چه خواصی داشته باشد به احتمال زیاد اسم این گیاه دارویی را تا کنون زیاد شنیده اید ولی شاید تا این لحظه در مورد خواص بی نظیر آن اطلاعات دقیقی را دریافت نکرده باشید با ما در این قسمت از رادیو عطارین همراه باشید.

 

 

رادیو عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید و اجرا شده است، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

 

شاید جالب باشد بدانید که شما می توانید همواره گیاه آویشن را به صورت خشک شده و همچنین عرق گیاهی آویشن و همچنین روغن آویشن را از فروشگاه اینترنتی عطارین تهیه نمایید. همچنین پودر آویشن نیز در بخش ادویه های این مجموعه قابل انتخاب و خرید می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *