این گیاهان را به عنوان خواب آور طبیعی می شناسند

این گیاهان را به عنوان خواب آور طبیعی می شناسند

شما یا انواع گیاهانی که به عنوان خواب آور طبیعی استفاده می شوند، آشنایی دارید؟ اگر پاسخ شما منفی است در این ویدیو با قسمتی از مجموعه ی عظیم آن ها آشنا می شوید. اسامی این گیاهان را قبلا شنیدید اما شاید مصارف آن ها را نمی دانستید. در این ویدو علاوه بر معرفی و توضیح کوتاه تاریخچه ی آن ها، روش استفاده ی این گیاهان را به شما نشان میدهد. قسمت جالب ماجرا اینجاست که برای هر گفته سند و مدرک علمی را نشان می دهد که شما میتواندی با یک جست و جوی ساده در گوگل از صحت و سقم آن اطمینان پیدا کنید.

اگر شما نیز گیاه یا روش اورگانیک دیگری را برای درمان بی خوابی و یا بهبود کیفیت خوب می شناسید که همچنین به عنوان خواب آور طبیعی استفاده می شود، در قسمت کامنت ها برای ما بنویسید و با هموطنان دیگرمان به اشتراک بذارید.

 

 

تیم عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید محتوا می کند، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

از خواص گل بی صبر چه می دانید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *