انیمیشن مفهومی خطرات ناشی از تغذیه نامناسب و مصرف دخانیات

انیمیشن مفهومی خطرات ناشی از تغذیه نامناسب و مصرف دخانیات

شما با تماشای این انیمیشن مفهومی، به راحتی می توانید خطرات ناشی از تغذیه نامناسب و مصرف دخانیات را بر سلامت بدن و اندام های داخلی مشاهده نمایید. صبح که از خواب بیدار می شویم از وعده صبحانه گرفته تا وعده ناهار و انجام و تکرار عادت های غلط روزانه که به صورت مکرر باعث آسیب رساندن به اندام های مهم داخلی بدن می شود. توجه داشته باشید این انیمیشن کوتاه که تاثیر منفی تغذیه نامناسب و مصرف دخانیات را نشان می دهد حاوی کلی پیام تاثیر گذار در زندگی روزانه شما می باشد پیشنهاد می کنیم بعد از تماشای این انیمیشن آموزنده آن را برای افرادی که فکر می کنید تماشای آن برایشان می تواند تغییرات مثبتی به همراه داشته باشد به اشتراک بگذارید.

 

 

مصرف دخانیات و تاثیر آن بر ایجاد بیماری های قلبی

  • سیگار کشیدن می‌تواند به طرق مختلف سبب ایجاد بیماری‌های قلبی شود. عضله قلب تنها زمانی سالم باقی می‌ماند که یک جریان خون کافی توسط شریان‌های کرونر به آن برسد. در طی سال‌های زندگی، به منزله بخشی از فرایند طبیعی پیری، دیواره عروق به تدریج تنگ می‌شوند. در سیگاری‌ها این فرآیند بسیار سریع‌تر از افراد طبیعی پیشروی می‌کند و افراد سیگاری در سنین پایین‌تری دچار تصلب شرایین یا آترواسکلروز می‌شوند.

نقش فست فود در سلامتی بدن و پیری زودرس

  • مصرف فست فود تاثیرات منفی زیادی بر سلامتی مان خواهد گذاشت تحقیقات پژوهشگران درباره این خوراکی ها نتایج مهمی در این زمینه به دست آورده است از جمله می توانیم به افزایش روند پیری با این خوراکی ها اشاره کنیم سمومی که غذاهای فست فودی بر بدنمان برجای میگذارند نقش زیادی در بروز پیری زودرس در بدنمان ایفا خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *