انیمیشن آموزشی کودکان – انگل چیست؟

انیمیشن آموزشی کودکان – انگل چیست؟

امروزه در بسیاری از کشور های دنیا روش های آموزشی به صورت تصویری در قالب انیمیشن و یا برنامه های فان بسیار رواج پیدا کرده است، تاثیر گذاری بالا و جلب توجه سنین پایین مخصوص زیر ده سال باعث شده در تمام حوزه های آموزشی به این مدل آموزش رو آورده شود. انیمیشن آموزشی کودکان به نام ماجراهای دکتر بایناکس هم خارج از این مهم نمی باشد این شخصیت در قسمت های مختلف انیمیشن به پاسخ پرسش هایی که ممکن است برای هر کودکی پیش آید می پردازد. یک برنامه جالب که می تواند در زنگ تفریح کودکان شما بسیار مهم و موثر باشد و اطلاعات عمومی این سنین را افزایش دهد. در این قسمت از ماجراهای دکتر بایناکس می بینیم که دکتر بایناکس چه طور پاسخ سوال ” انگل چیست؟ ” را به کودکان ما آموزش می دهند. با ما در این قسمت همراه باشید. این برنامه هر هفته پنج شنبه ها ساعت 20 در خروجی وبلاگ عطارین قرار می گیرد با تماشا و دنبال کردن انیمیشن آموزشی کودکان و همچنین در بازنشر و اشتراک گذاری آن در تولید این قبیل برنامه های آموزشی ما را همراهی کنید. اگر در مورد موضوع خاصی تمایل دارید انیمیشن آن را داشته باشید، در قسمت نظرات برای ما بنویسید تا تیم عطارین انیمیشن آن موضوع را تهیه و در اختیار شما قرار دهد.

 

 

شما نیز می توانید سایر قسمت های سری مجموعه ی « دکتر بایناکس » و همچنین سری مجموعه « نرب و کلویی » را از طریق لینک زیر پیدا کنید.

برای تماشای سایر انیمیشن های آموزشی اینجا کلیک کنید.

دیدگاه

  • مریم دلخوش پاسخ

    سلام.خیلی اتفاقی با این سایت آشنا شدم.برای توضبح نحوه تشکیل سنگ کلیه در اثر نگهداشتن ادرار برای پسر پنج ساله ام در جستجوی انیمیشن بودم که اینجا رادیو..واقعا دست مریزاد..عالیه

    البته برای کلاس درسم و آموزش علوم قبلاً چند قسمت از برنامه های نرب و کاویی را دیده بودم که غالبا زبان اصلی بودند..خیلی خوشحال شدم که اینجا را دیدم.

    10 فوریه 2022 در 12:07 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *