از خواص گل رازک چه می دانید؟

از خواص گل رازک چه می دانید؟

خواص گل رازک در این ویدیو به طور مختصر و مفید برای شما شرح داده شده است علاوه بر آن روش های به کار بردن آن در زندگی روزمره را برای شما بازگو می کند.

خواص گل رازک کم نیست اما گفته می شود که گل رازک برای زنان شیرده و باردار و کودکان زیر دو سال مناسب نیست و بهتر است قبل از مصرف با دکتر مشورت شود. همچنین لازم است بدانید، رازک با برخی داروهای آرام بخش تداخل داشته، به حدی که می تواند اثرات این داروها را در افراد افزایش دهد. شما می توانید این گیاه را با رعایت نکات پرورش و نگهداری در خانه ی خود پرورش دهید و برای مصارف خود از گل تازه ی آن استفاده کنید.

اگر کاربرد دیگری از این گیاه پر خاصیت را می دانید در قسمت نظرات برای ما بنویسید و نیز اگر این ویدیو برای شما آموزنده و مفید بود آن را با دوستانتان به اشتراک بذارید.

 

 

 

تیم عطارین با هدف ارتقاع دانش خانواده های ایرانی در راستای بهره گیری از گیاهان داروی و درمان های طب سنتی که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دارو و درمان های شیمایی باشد تولید محتوا می کند، امیدواریم با دنبال کردن این ویژه برنامه در بستر فروشگاه اینترنتی عطارین ما را در این مسیر همراهی کنید و از اطلاعاتی هرچند مختصر ولی مفیدی که در این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده و بهره را ببرید. در ادامه ممنونیم از اینکه پادکست های رادیو عطارین را با دوستان خود به اشتراک می گذارید.

چگونه کیفیت خواب را افزایش دهیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *