از آویشن به عنوان ضد انگل گیاهی استفاده کنید

از آویشن به عنوان ضد انگل گیاهی استفاده کنید

در ویدیوی زیر می بینید که چطور باب لیندی، دکتر طب سوزنی و گیاه شناس دانشگاه سن پترزبورگ فلوریدا، از آویشن به عنوان ضد انگل گیاهی استفاده می کند.

هدف استفاده ی ضد انگل ها این است که قبل از ابتلا به انگل های دستگاه گوارش، بدن را سم زدایی کنیم و به حالت تعادل و سالم در بیاوریم. ضد انگل ها بدون نسخه ی پزشک قابل مصرف هستند هرچند که تحقیقات چندی از اثرات درمانی آن ها به اثبات رسانده است با این حال در صورت مبتلا به آن ها، حتما به پزشک یا یک گیاه شناس مطمئن مراجعه کنید. همینچنین توصیه می شود که در کنار آن ها از رژیم پروبیوتیک پیروی کنید. این کار را به راحتی با افزودن ماست های کم چرب پروبیوتیک در سفره ی خود به راجتی قابل انجام است. استفاده از آویشن به عنوان یک ضد انگل نه تنها باعث می شود که سیستم گوارش سم زدایی شود بلکه در کنار آن از خواص دیگر این گیاه مانند ضد نفخ بودن، تقویت کننده سیستم ایمنی و غیره بهره مند شوید.

 

 

 

 

را شما می توانید همین جالا در خانه اولین ضد انگل گیاهی خود را با آویشن درست کنید. البته از گیاه هان زیادی می توان برای این منظور استفاده کرد.  تیم عطارین در آینده گیاهان بیشتری در این حوزه به شما معرفی خواهد کرد.

 

شاید مطالعه ی  پیشگیری از انگل روده به کمک طب سنتی برای شما جالب باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *