آموزش طرز تهیه پاک کننده سطوح آشپزخانه در خانه

آموزش طرز تهیه پاک کننده سطوح آشپزخانه در خانه

یک خبر خوب برای طرفداران محیط زیست: قصد داریم به شما طرز تهیه پاک کننده سطوح آشپزخانه را در خانه به شما آموزش بدیم. در این ویدیو ی دوبله شده مجری با استفاده از نمک، لیمو، سرکه و آب دو نوع پاک کننده برای تمییز کردن سطوح چرب اجاق گاز، سطح لکه دار و کثیف سینک ظرفشویی، کابینت و یخچال درست میکند. امتیاز مثبت دیگری که می توان برای آن در نظر گرفت این است که امروزه با شیوع کرونا در دنیا، تهیه ی مواد شوینده با سختی رو به رو شده و هزینه ی آن ها بالا رفته است.

شما با دنبال کردن دسته ی شوینده های طبیعی از تلویزیون عطارین یاد میگیرید که چگونه با مواد موجود در طبیعت، پاک کننده ی طبیعی برای سطوح مختلف درست کنید. مزیت این پاک کننده ها این است که علاوه بر غیرسمی بودن، دوستدار محیط زیست و به صرفه هستند و به اندازه ی پاک کننده های شیمیایی موثر و پاسخگو می باشند.

اگر شما دستور دیگری برای تهیه ی پاک کننده های طبیعی سراغ دارید و یا نظر یا انتقادی در رابطه با پاک کننده سطوح آشپزخانه دارید، برای ما بنویسید. اگر این ویدیو برایی شما مفید بود با دوستانتان به اشتراک بذارید و یا پیج اینستاگرام ما را به آن ها معرفی کنید.

چگونه در خانه شوینده طبیعی سرویس بهداشتی تهیه کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *